+420 603 218 933 (Po-Pá 9-18 hod)
Logo společnosti herisson-watches
Hodinky Sequent

Sequent


Švýcarská firma Sequent s českými kořeny vyvinula vlastní jedinečný strojek s unikátním samonabíjejícím mechanismem, který pracuje s přesností + - 3 vteřiny denně a je sestrojený z pouhých 8 mechanických částí. Váš pohyb převádí na elektřinu prostřednictvím gravitace. Kromě zobrazení času hodinky zaznamenávají Vaše kroky, srdeční frekvenci, cvičení, spánek a hladinu kyslíku v krvi. Pokud hodinky nenosíte 24 hodin, přejdou do stavu spánku, ve kterém vydrží až 12 měsíců. Jakmile se jich potom opět dotknete, automaticky začnou ukazovat správný čas.

Hodinky jsou vyráběny ve Švýcarsku a jsou nabízeny v ocelovém nebo titanovém pouzdru o průměru 42 mm.

Korunka synchronizuje hodinky s partnerskou aplikací Oxygo a podle toho, kolikrát ji stisknete, umožní hodinkám zobrazit procenta různých denních cílů, srdeční tep a hladinu kyslíku v krvi vyjádřenou jako SpO2. S hodinkami aplikace sleduje spánek (pokud je nosíte přes noc), výše zmíněné zdravotní ukazatele a tréninky (s GPS).

Strojek hodinek Sequent
Logo společnosti Sequent
Kolekce hodinek smartwatch Sequent

Kolekce Sequent


Pro firmu Sequent je velmi důležitá udržitelnost. Za každé vyrobené hodinky vysadí s pomocí myclimate.org. 10 nových stromů. Ve spolupráci s vědci ze Švýcarské univerzity také vyvinul metodu, jak recyklovat plastový odpad z oceánu a dát mu novou hodnotu v podobě pouzdra a řemínku u řady Solar Charger Tide. Tyto hodinky získávají energii ze slunce díky jednočlánkovému solárnímu panelu vlastní výroby umístěnému pod safírovým ciferníkem. Pohotovostní režim u těchto hodinek je dokonce až 24 měsíců.

Unisex kolekce Sequent

Nejoblíbenější modely Sequent

Sequent Elektron

Sequent Elektron

unikátní samonabíjející, 42 mm

Sequent SuperCharger

Sequent SuperCharger

unikátní samonabíjející, 42 mm

Sequent SolarCharger

Sequent SolarCharger

unikátní solární safírová tech, 40,9 mm