+420 603 218 933 (Po-Pá 9-18 hod)
Logo společnosti herisson-watches
Hodinky Done

Done


Pro Thierryho Clottu, zakladatel značky DONE WATCHES, se vše točilo kolem hodinek už od doby, kdy mu bylo kolem 18 let. Po dokončení studií na HES proto vystudovaný mikrotechnologický inženýr pracoval na vývoji produktů pro různé hodinářské společnosti (Candino, Tag Heuer,...). V roce 2012 založil vlastní agenturu TCLS Concept Sárl, která se specializuje na vývoj produktů pro hodinářský průmysl a následně v roce 2016 založil vlastní značku DONE WATCHES - název firmy DONE (uděláno, hotovo) symbolizuje výzvu, kterou založení nové značky hodinek, jejich vývoj a výroba znamená. Název značky je zkratkou slov „DO“ a „NE“ - symbolickým spojením této touhy „dělat“ a místa, kde to všechno začalo, Neuchâtelu.

"DONE proves daily that it is perfectly possible to democratize high-end timepieces without making the slightest concession on quality"
Thierry Clottu, founder of DONE Watches

Done hodinky
Logo společnosti Done
Done hodinky a jejich výroba

Kolekce Done


První kolekcí, která byla uvedena na trh v roce 2016, a která je již vyprodaná, byla řada Mechanica ME1A se strojkem ETA 6497-1. Aktuálně firma nabízí řady s automatickým i ručním nátahem v dámském i pánském provedení. Všechny hodinky jsou vyvíjeny i montovány v Neuchâtelu.

Dámská kolekce Done Pánská kolekce Done

Nejoblíbenější modely Done

Done  Mechanica D01

Done Mechanica D01

automatický, 35 mm

Done  Mechanica

Done Mechanica

automatický, 40 mm

Done Mechanica

Done Mechanica

mechanické s manuálním nátahem, 43,8 mm