+420 603 218 933 (Po-Pá 9-18 hod)
Logo společnosti herisson-watches
Hodinky Båge & Söner

Båge & Söner


Začalo to touhou. Lisen Båge snila o tom, že vrátí ložnici její právoplatné postavení místa pro zotavení, harmonii a intimitu - bez rušivých vlivů zvenčí a digitálního hluku. Pak si vzpomněla na krásný budík, který stál na nočním stolku její babičky v Lausanne, když byla Lisen ještě dítě. To podnítilo touhu vytvořit něco krásného a udržitelného pro potřeby moderních lidí.

Vizí společnosti Båge & Söner je vytvořit nejlepší budík na světě s klasickým designem, který zároveň splňuje požadavky na kvalitu a funkčnost dnešní doby. Budík od společnosti Båge & Söner je vytvořen tak, aby vydržel po celé generace. Je to šperk na vašem nočním stolku, který vám umožní klidně spát. Je odpovědí na vaši touhu, aby se ložnice opět stala místem zotavení.

Při výrobě firma používá co nejvíce pravých a udržitelných materiálů, jako je například masivní mosaz, nerezová ocel a švédská kůže vyčiněná rostlinným způsobem. Proces rostlinného činění probíhá bez použití chromu a představuje nejekologičtější způsob výroby vysoce kvalitní kůže, jaký dnes známe. Společnost používá tvrzené minerální sklo, zatímco většina výrobců budíků používá plastové sklo.

Logo budíků Båge & Söner
Logo Båge & Söner
Båge & Söner hodinky kolekce

Kolekce Båge & Söner


Všechny stolní budíky Båge & Söner jsou navrhovány a montovány v dílně ve Stockholmu. Každý budík je sestaven ručně, z originálních a odolných materiálů vybraných s ohledem na životní prostředí.

Budík Båge & Söner lze vždy opravit a každou součástku hodin použít znovu až do posledního šroubku. Hodiny jsou smontovány stejným způsobem, jakým to po staletí dělali staří hodináři, a díky tomu lze hodiny při opravě rozebrat a vyměnit pouze vadné díly a všechny ostatní znovu použít. Díky této metodě hodiny vydrží celý život.

Kolekce budíků Båge & Söner

Nejoblíbenější modely Båge & Söner

Båge & Söner Magnolia Memories

Båge & Söner Magnolia Memories

, 75 mm

Båge & Söner Northern Lights

Båge & Söner Northern Lights

, 75 mm

Båge & Söner Morning Glory

Båge & Söner Morning Glory

, 75 mm