+420 603 218 933 (Po-Pá 9-18 hod)
Logo společnosti herisson-watches
Hodinky Findeisen

Findeisen


V 60.letech minulého století Max Findeisen (1907-1973) přepracoval ciferník u svých hodinek a umístil tam své příjmení Findeisen. Tím vytvořil základ myšlenky na vlastní hodinky. Trvalo ale dalších 50 let, než se k této idei vrátil jeho vnuk Martin Zettl a v roce 2017 založil značku Findeisen. První dva modely "Allenstein" a chronograf "Konigsberg". byly představené v roce 2019 a byly věnovány právě dědečkovi Martina Zettla.

V roce 2021 byly na trh uvedeny potápěčské hodinky F-1253. Kromě vlastního kalibru FW 4251, který vychází z německého strojku A26.2 od f. Damasko, se u nich společnost FINDEISEN zaměřila na sportovní a nezávislý design s řadou inovací. Ciferník a indexy jsou vyrobeny z jedné formy, ložisko strojku je z pryže EPDM a na opravdové milovníky vodních sportů zapůsobí hodinky F-1253 především potápěčskou sponou, kterou lze rozšířit až ke 26 mm.

Všechny hodinky jsou designovány, vyvíjena a montovány v malé továrně ve staré části Norimbergu. K montáži jsou používány pouze ty nejkvalitnější německé nebo švýcarské komponenty.

Co charakterizuje značku Findeisen? Jedinečnost, rozpoznatelnost a požadavek na nejvyšší kvalitu.

Historie hodinek Findeisen
Logo společnosti Findeisen
Findeisen hodinky kolekce

Kolekce Findeisen


Findeisen se zabývá výrobou pouze pánských / unisex hodinek.

Pánská kolekce Findeisen

Nejoblíbenější modely Findeisen

Findeisen Allenstein Automatic

Findeisen Allenstein Automatic

automat, 42 mm

Findeisen NauticMaster

Findeisen NauticMaster

automat, 41,5 mm

Findeisen Königsberg

Findeisen Königsberg

automat, 44 mm