+420 603 218 933 (Po-Pá 9-18 hod)
Logo společnosti herisson-watches

Ternos California

08.05.2024

Kalifornie, třetí největší stát USA, je jako žádná jiná země charakteristická způsobem života, který v sobě spojuje pokrok, trendy, půvab, touhu a snění. DAVOSA nyní uvádí na trh speciální model Ternos Medium s přídomkem „California“, který všechny tyto věci ztělesňuje. Vrcholem je nově vyvinutý pružný kožený řemínek TriaLink v typickém designu TriaLink s gumovým jádrem potaženým italskou kůží nappa.

Na první pohled zaujme číselník v jemném pastelovém odstínu růžové nebo pískově béžové barvy. Jemný Sunburst vzor na povrchu ciferníku umožňuje, aby se barvy třpytily různými odstíny v závislosti jak na ně dopadá světlo, a to způsobem, který připomíná západy slunce na legendární pláži Venice Beach.

Hodinové značky a ručičky nabízejí kontrast v zářivě bílé barvě díky technologii SuperLuminova BGW9 a symbolizují mladistvost a svěžest. Pouzdro hodinek Ternos Medium o průměru 36,5 mm je důrazně funkční, s leštěným a matným povrchem a díky vodotěsnosti 20 ATM, šroubovací korunce a antikorozní úpravě je také odolné vůči vodě.

Místo keramické lunety jsou hodinky Ternos Medium California vybaveny jednosměrně otočnou lunetou s vložkou z nerezové oceli a vystouplými číslicemi, který navazuje na úhledný design. S výškou 11,8 mm se hodinky navíc velmi pohodlně nosí, a to i na štíhlejších zápěstích.

Speciální gravírování na zadní straně hodinek označuje model California jako speciální model a nezaměnitelně odkazuje na Zlatý stát s palmami, slunečními paprsky a surfy.

Uvnitř hodinek pracuje mechanický strojek DAV3021, který jako zdroj energie využívá pohyb ruky. Základním kalibrem je SW200-1a od švýcarského specialisty na strojky Sellita s 25 kameny a rezervou chodu 41 hodin. V hodinářské dílně DAVOSA je dále zdokonalován pro ještě větší spolehlivost a přesnost.

Pro všechny vodní aktivity doporučuje DAVOSA třídílný ocelový TriaLink tah s překlápěcí přezkou, přídavnou bezpečnostní lištou a potápěčským prodloužením, které se velmi hodí při surfování v moři.

Ternos California
Ternos California
Ternos California
Ternos California
Ternos California
Logo švýcarských hodinek Milus
Logo švýcarských hodinek Done
Logo švýcarských hodinek davosa
Logo švýcarských hodinek epos
Logo švýcarských hodinek delbana
Logo švýcarských hodinek delma
Logo německé hodinářské firmy Findeisen
Logo budíků Bage Soner
Logo natahovačů Leanschi & Partners