+420 603 218 933 (Po-Pá 9-18 hod)
Logo společnosti herisson-watches

Nová Delma Blue Shark IV

17.09.2023

Hodinky Blue Shark IV překonávají své vynikající předchůdce díky nepředstavitelné vodotěsnosti do 5000 metrů. Jako čtvrtá edice proslulých potápěčských hodinek DELMA zahrnují žádaný design Blue Shark a zároveň integrují zvýšenou odolnost a jemná vylepšení. V hloubce 3000-6000 metrů pod hladinou je propastná zóna bez světla, kde panuje obrovský tlak a mrazivé teploty. Jedineční tvorové, kteří v těchto hlubinách žijí, se vyvinuli tak, aby v tomto drsném prostředí přežili.

První model Blue Shark společnosti DELMA byl vypuštěn v roce 2011 s jasným posláním: být připraven na hlubokomořský průzkum a být schopen pracovat v prakticky nedostupných hloubkách. S vodotěsností do 3 000 metrů měl sloužit jako základ rodiny hodinek Blue Sharks, z nichž každá má své vlastní charakteristické vlastnosti. Budoucí generace by se nejen potápěly do větších hloubek, limitované edice představily také filantropickou složku. Model Blue Shark II představil jemná vylepšení se zaměřením na pevnost, zatímco Blue Shark III Azores přímo podporuje výzkumné iniciativy na stejnojmenném souostroví, které přispívají k ochraně ohrožených žraloků. Model Blue Shark IV má sílu dostat se do míst, o kterých se většině lidí může jen zdát.

Nejvýkonnější model Blue Shark od Delmy se vyznačuje výjimečným potápěčským nástrojem a zároveň má charakteristický styl kolekce. Pevné pouzdro z nerezové oceli o průměru 47 mm je vybaveno superlativy pro zajištění pevnosti a bezpečnosti. Únikový ventil na helium na 9. hodině a šroubovací korunka zajišťují dokonalou vodotěsnost. Jednosměrně otáčivá luneta je doplněna novou výškou pouzdra 20 mm. Výrazné číslice, indexy a ručičky jsou zvýrazněny technologií Super-LumiNova pro jasnou čitelnost v mořských hlubinách. Hodinky Blue Shark IV se vyznačují sportovním a robustním charakterem, vynikajícím řemeslným zpracováním, které lze obdivovat do nejmenších detailů a spolehnout se na ně za všech podmínek.

Hodinky Blue Shark IV, které jsou nabízeny v modrém, černém a oranžovém provedení, jsou vybaveny pro extrémní potápění i jako svůdný doplněk pro sportovní a rekreační aktivity nad hladinou. Vlastní bezpečnostní šrouby a na míru vyrobené nástroje umožňují snadné a spolehlivé nastavení vyměnitelného masivního náramku z nerezové oceli a řemínku z pravé pryže. Hodinky Blue Shark IV, zasazené do dřevěné krabičky na míru, oslavují tajemství moře a jsou připraveny na to, co je čeká.

Hodinky Blue Shark IV budou uvedeny na trh v provedení z nerezové oceli a s černou lunetou potaženou DLC, přičemž každá varianta je omezena na 999 kusů.

Nová Delma Blue Shark IV
Nová Delma Blue Shark IV
Nová Delma Blue Shark IV
Nová Delma Blue Shark IV
Nová Delma Blue Shark IV
Logo švýcarských hodinek Milus
Logo švýcarských hodinek Done
Logo švýcarských hodinek davosa
Logo švýcarských hodinek epos
Logo švýcarských hodinek delbana
Logo švýcarských hodinek delma
Logo německé hodinářské firmy Findeisen
Logo budíků Bage Soner
Logo natahovačů Leanschi & Partners