+420 603 218 933 (Po-Pá 9-18 hod)
Logo společnosti herisson-watches

Davosa Coral Limited

23.11.2022

Davosa Coral Limited Úzké vazby společnosti DAVOSA na mezinárodní potápěčskou scénu vedly ke spolupráci s nevládní organizací Coral Guardian a jejich prvnímu společnému projektu – hodinkám Argonautic Coral Limited Edition vyrobených ve dvou odstínech připomínajících fluorescenční korály – tyrkysové a oranžové. Na zadním víčku je reliefní ražba stylizovaného korálu.Hodinky jsou vyrobeny v limitované edici 300 ks od barvy ciferníku a v prodeji budou od druhé poloviny listopadu.

Výtěžek z tohoto projektu jde přímo nevládní organizaci Coral Guardian na podporu obnovy korálového útesu u ostrova Hatamin v Indonésii. Majitel korálu Argonautic obdrží certifikát o podpoře v přiložené brožuře.

Specifikace hodinek: hodinky jsou vyrobeny z Beyond Steel – vysoce odolné oceli, která je těžká jako zlato, ale její povrchová tvrdost dosahuje stejné odolnosti jako diamant, je odolná proti chemickým vlivům a odolná vůči vysokým teplotám. Vodotěsnost 300 M umožňuje plavání i potápění. Automatický strojek DAV 3021 je postavený na ETA 2824, safírové sklíčko je odolné proti poškrábání. Luminiscenci zajišťuje SuperLuminova BGW09. Váha hodinek je 202 g.

Cena hodinek je 30 590 Kč

Davosa Coral Limited
Davosa Coral Limited
Davosa Coral Limited
Davosa Coral Limited
Davosa Coral Limited
Logo švýcarských hodinek Milus
Logo švýcarských hodinek Done
Logo švýcarských hodinek davosa
Logo švýcarských hodinek epos
Logo švýcarských hodinek delbana
Logo švýcarských hodinek delma
Logo německé hodinářské firmy Findeisen
Logo budíků Bage Soner
Logo natahovačů Leanschi & Partners