+420 603 218 933 (Po-Pá 9-18 hod)
Logo společnosti herisson-watches

Delbana Della Balda

17.11.2021

Nové modely Della Balda, pojmenované na počest zakladatele společnosti Delbana Goliarda Della Baldy, svým designem a hodnotou ztělesňují jeho vizi. V rámci návratu k mechanickým hodinkám a v roce 90. výročí založení společnosti Delbana představuje kolekce Della Balda nové nestárnoucí klasické hodinky s trvalým řemeslným zpracováním.

Ve 20. letech 20. století Della Balda odešel ze svého rodiště San Marina, aby si ve Švýcarsku vytvořil nový život. Vždy toužil vlastnit skvělé hodinky, ale v té době se to zdálo pro člověka jeho skromných začátků nedosažitelné. Jako mladý podnikatel byl odhodlán to změnit a v roce 1931 si splnil sen o vlastnění skvělých hodinek i o založení prvotřídní hodinářské společnosti tím, že představil vlastní značku Delbana. Byla to doba velkého pokroku v hodinářském průmyslu, kdy byly pravidelně vynalézány nové komplikace. Delbana měla přinést zážitek z vlastnictví skvělých hodinek Swiss Made i mimo elitu, přičemž cenově dostupná kvalita definovala poslání značky a její budoucí inovace.

Tyto nové slavnostní hodinky využívají původní principy kvality a designu z počátků značky s novými proporcemi a materiály. V horní části ciferníku je výrazně vyobrazen znak Delbana jako pocta vizionářskému duchu Della Baldy. Číselník s gilošovaným slunečním vzorem ve spojení s klasickými hodinovými a minutovými ručičkami ve tvaru meče vzdává hold švýcarské hodinářské tradici. Elegantní design doplňují luminiscenční značky a výrazná červená vteřinová ručička se šípem. Automatický strojek Swiss Made lze pozorovat přes průhlednou zadní stranu pouzdra, což nositeli poskytuje jedinečné spojení s hodinkami.

Kvalita v kombinaci s cenovou dostupností definuje společnost Delbana od jejích počátků a v těchto nových mechanických hodinkách je výmluvně zastoupena. Při oslavě 90. výročí založení společnosti Delbana vyjadřují její závazek vytvářet kvalitní hodinky, které budou všichni obdivovat a užívat si je po další desetiletí.

Delbana Della Balda
Delbana Della Balda
Delbana Della Balda
Delbana Della Balda
Delbana Della Balda
Logo švýcarských hodinek Milus
Logo švýcarských hodinek Done
Logo švýcarských hodinek davosa
Logo švýcarských hodinek epos
Logo švýcarských hodinek delbana
Logo švýcarských hodinek delma
Logo německé hodinářské firmy Findeisen
Logo budíků Bage Soner
Logo natahovačů Leanschi & Partners