+420 603 218 933 (Po-Pá 9-18 hod)
Logo společnosti herisson-watches

Nová Delma Montego

07.07.2022

Nové Montego je inovovanou verzí původního modelu Delma Montego. Nový automatický chronograf s výraznou funkcí tachymetru na ocelovém pouzdru o průměru 42 mm a tlouš´tce 16,2 mm se vyznačuje jako úctyhodné závodní hodinky. Je speciálně určen k měření rychlosti v závislosti na čase a ujeté vzdálenosti a je připraven přesně navigovat svého nositele při dobrodružstvích v blízkém i vzdáleném okolí.

Chronograf s centrální vteřinovou ručičkou, hodinovým a minutovým počítadlem je doplněn ukazatelem data a korunkou s logem Delma. Dílčí ciferníky jsou jemně opatřeny gilošovaným vzorem, který je decentně odlišuje od kartáčovaného ciferníku ve slunečním lesku.

Chronograf inspirovaný motoristickým sportem je nyní k dispozici s modrým, zeleným, černým nebo bílým číselníkem. Pohled ve tmě odhaluje, že hodinky Montego mají chvályhodnou skrytou funkci. Ručičky svítí modře, zatímco indexy jsou podsvíceny zeleně, což přináší výraznou čitelnost a jedinečný šmrnc.

Strojek ETA Valjoux 7750 s povrchovou úpravou Cote de Geneve lze obdivovat přes průhlednou zadní stranu pouzdra. Hodinky Montego jsou doplněny šroubovací korunkou a připevňují se pětičlánkovým náramkem z nerezové oceli nebo pryžovým řemínkem Cordura. Vyzařuje z něj funkčnost a síla pro pány s neomezenou ctižádostí a nadšením pro přesnost.

Nová Delma Montego
Nová Delma Montego
Nová Delma Montego
Nová Delma Montego
Nová Delma Montego
Logo švýcarských hodinek auguste reymond
Logo švýcarských hodinek davosa
Logo švýcarských hodinek epos
Logo švýcarských hodinek delbana
Logo švýcarských hodinek delma
Logo natahovačů Leanschi & Partners
Logo hodinek Sequent