+420 603 218 933 (Po-Pá 9-18 hod)
Logo společnosti herisson-watches

Delbana Recordmaster II

07.06.2021

K limitované edici k 90. výročí se připojuje druhý obnovený model Recordmaster. V rámci pokračování oslav 90 let nezávislé hodinářské výroby Delbana se druhá varianta modelu Recordmaster připojuje k nové sérii automatických hodinek, které oživují minulost Delbany. Stejně jako Recordmaster I, i nový model zahrnuje původní design značky z 50. let a bude k dispozici v limitované edici 90 kusů letos v létě.

Model Recordmaster II je stejně jako Recordmaster l inspirován pokrokem v hudební technologii, ale spíše než samotné desce vzdává tento model hold gramofonu. Tyto elegantní stroje z té doby byly obvykle černé a chromované s červenými nebo zelenými akcenty. Nejenže vypadaly moderněji, ale způsobily revoluci ve výkonu, kdy se z čistě manuálního přehrávání změnily na automatické funkce nepřetržitého přehrávání. Tyto pokroky umožnily, aby hudba byla přenosnější a dostupnější v době, kdy u mužů i žen vzrostla obliba náramkových hodinek jako praktických a dostupných hodinek i nezbytného módního doplňku. Sofistikovaný matný černý ciferník hodinek Recordmaster II v kombinaci s výraznou červenou vteřinovou ručičkou a výraznými luminiscenčními indexy materiálu C7 Super-Luminova vytváří elegantní a zároveň nápadný design. Bílá minutová stopa kolem ciferníku a datum na pozici 3 v bílé barvě na černém podkladu dodávají hodinkám Recordmaster II jemné technické detaily podobné dobovým hráčským přístrojům. Rafinované pouzdro z leštěné ušlechtilé oceli, které je pro kolekci Recordmaster typické, je zvýrazněno korunkou s vyrytým podpisem Delbana tower pro nadčasovou klasiku. Strojek je viditelný přes průhlednou zadní stranu pouzdra odhalující fascinující mechanické hodinky Swiss Made.

Vývoj řady Recordmaster od originálu z roku 1950 až po nové edice k 90. výročí představuje závazek společnosti Delbana k cenově dostupné kvalitě a jedinečnému stylu. S tím, jak se naše hodinky vyvíjejí a zdokonalují s novými technologiemi a trendy, jsme odhodláni "počítat s každým okamžikem".

Delbana Recordmaster II
Delbana Recordmaster II
Delbana Recordmaster II
Delbana Recordmaster II
Delbana Recordmaster II
Logo švýcarských hodinek century
Logo švýcarských hodinek davosa
Logo švýcarských hodinek epos
Logo švýcarských hodinek delbana
Logo švýcarských hodinek delma
Logo natahovačů Leanschi & Partners